Hotel Peregrin

Masná 139
381 01 Český Krumlov

+ (420) 734 578 509
+ (420) 380 743 834
info@hotelperegrin.cz

Provozovatel: Pereinvest s.r.o.
IČO 24191302, DIČ CZ24191302

          

Kudy k nám?

Hotel se nachází v historickém centru renesančního města Český Krumlov. Uličky jsou zde úzké a město patří převážně pěším. I proto má tak kouzelnou a útulnou atmosféru. Prosím, respektujte omezení související s vjezdem motorizovaných vozidel do města a užijte si středověké město bez aut.

AUTEM

Vjezd aut do centra města je velmi omezen. Doporučujeme odstavit auto na odstavném parkovišti (značeno P1, P2, P3 a P4) nebo na parkovišti pivovaru Český Krumlov (zvýhodněné parkovné pro naše hosty) a dojít do hotelu pěšky (ca. 10 minut). Pokud máte těžká zavazadla nebo sníženou mobilitu, lze využít taxislužbu pro dopravu do hotelu. Do města je možný vjezd automobilů pouze v době od 15.00 do 10.30 hodin, a to na zvláštní povolení (150 Kč za jednorázový vjezd). Povolení lze zakoupit v hotelu. Prosíme, využívejte to opravdu pouze v nezbytně nutných případech. Parkování ve městě je velmi obtížné a případné pokuty za nesprávný postup se nedají vyloučit.

Veřejnou dopravou

Z Prahy a dalších měst se do Českého Krumlova dostanete pohodlně autobusem (cesta z Prahy trvá ca. 3 hodiny). Doporučujeme společnosti Regiojet a Flixbus. Autobusové nádraží se nachází v těsné blízkosti centra a do hotelu je to jen kratičká procházka po kamenném mostě a Horní ulicí. Do města se dostanete též vlakem. Počítejte ale s tím, že vlakové nádraží není blízko centra a pěšky vám cesta zabere asi 20 minut (z kopce dolů ze čtvrti Vyšný). Doporučujeme využít taxislužbu pro dopravu z vlakového nádraží.

JINAK

Oblíbenou formou dopravy především pro zahraniční návštěvníky je Shuttle Bus, který vás převeze pohodlně mezi různými destinacemi v České republice a okolí. Nejširší síť destinací má CK ShuttleDo Českého Krumlova se dostanete i letadlem – nejbližší letiště je v Českých Budějovicích (20 km), nicméně přistávací dráha je pouze travinná, čili private jety bohužel mají smůlu.

Dárkové poukazy

Pobyt v hotelu Peregrin je ideálním dárkem pro jakoukoliv příležitost. Výjmečným zážitkem je pak ubytování v apartmánu Odyseus s privátní terasou a výhledem na město a zámek.Využijte též zvýhodněných pobytových balíčků. Při zakoupení obdržíte tištěný dárkový certifikát.

Časté dotazy

Jak zjistím dostupnost a cenu ubytování?

Využijte tento online formulář, kde si navolíte požadované termíny a typ pokoje. Ukáže se Vám jak dostupnost, tak cena a můžete si rovnou pohodlně zarezervovat.

Jaká jste přijali hygienická opatření pro prevenci šíření viru Covid19?

Bezpečnost našich hostů a personálu je pro nás prioritou. Dodržujeme všechna doporučení pro bezpečný provoz hotelů. Hostům je k dispozici dezinfekce rukou. Veškeré společné prostory jsou pravidelně uklízeny a dezinfikovány. Pokoje dezinfikujeme povrchově a též germicidní lampou s UV-C zářením. Ve společných prostorách zajišťujeme nezbytné rozestupy.
Pro zcela bezkontantní check-in a check-out doporučujeme využít aplikaci Alfred (odkaz obdrží hosté při rezervaci).

Od kdy do kdy je možný check-in a check-out?

CHECK-IN: Ubytování v pokoji je možné od 14 hodin. Pokud bude Váš pokoj připraven, rádi Vás ubytujeme i dříve. Provozní doba recepce je zpravidla do 17 hodin. Pokud přijedete později, dostanete včas informace o možnosti vyzvednutí klíčů z bezpečnostní schránky na hotelu.
CHECK-OUT: Pokoj prosím uvolněte do 11 hodin. Zavazadla si můžete případně uložit u nás v hotelu.
Můžete využít bezkontaktní check-in pomocí aplikace Alfred (detaily ve Vaší rezervaci).

Proč doporučujete přímou rezervaci a nikoliv přes Booking a podobné?

Rezervace přes agregační portály (Booking apod.) se zdá být pohodlná. Věděli jste ale, že hotely musí odvádět vysokou provizi (až 30%)? To zdražuje celkovou cenu služeb pro Vás. Navíc, vlivem přepočtu kursu z EUR na CZK můžete často zaplatit mnohem více. Podpořte nezávislé hotely a rezervujte napřímo! Garantujeme Vám nejlepší podmínky a úsměv k tomu.

Jaké jsou vaše storno podmínky?

Pokud není ujednáno jinak, platí tyto všeobecné podmínky: Objednané ubytování lze bezplatně zrušit nejpozději 7 dní před plánovaným příjezdem. Při zrušení méně než 7 dní před příjezdem účtujeme celý rozsah objednaného pobytu jako stornopoplatek Další podrobnosti jsou uvedeny v našich Všeobecných obchodních podmínkách.

Lze zakoupit dárkový certifikát?

Ano, rádi vám vystavíme zdobný dárkový certifikát jak na ubytování dle Vašeho výběru, tak na různé pobytové balíčky.

Jak lze platit za služby? Přijímáte dárkové šeky?

Přijímáme platby v hotovosti (CZK a EUR dle kurzu na recepci). Dále platební karty Mastercard a VISA. Přijímáme též platbu dárkovými poukázkami Sodexo Pass (FlexiPass Card) a Edenred Benefits (poukázku je nutno uplatnit celou a případný rozdíl nelze vrátit v penězích). V případě platby v hotovosti nebo dárkovými poukázkami nelze využít bezkontaktního check-outu – prosím vždy kontaktujte recepční.

Co je v ceně ubytování?

V ceně je ubytování v hotelu Peregrin dle specifikace ve Vaší rezervaci a místní poplatek za ubytované. V ceně může být zahrnuta též snídaně a další služby např. prohlídka města, romantická výzdoba pokoje, květiny atd.

Jak dojet do hotelu autem?

Hotel Peregrin se nachází v historickém centru středověkého města. Prosíme, respektujte genius loci Českého Krumlova a auto odstavte na odstavném parkovišti poblíž. Do města je možný vjezd jen v omezenou dobu a za poplatek. Za případné pokuty neručíme. Detaily naleznete zde.