Co zažít v Českém Krumlově?

Naše krásné město nabízí nejen známá i méně známá místa k návštěvě, ale i celou řadu zážitků. Nabízíme Vám několik zážitkových balíčků, které jinde nenajdete. Balíčky jsou vhodné jako krásný dárek (pro vaše blízké i pro vás samotné).Dále zde najdete tipy na různé akce: s rezervací vstupenek a dalšími radami vám pomohou naše milé recepční. Neváhejte se na nás obrátit!

Zážitkové balíčky

Top akce

Sport a pohyb

Vodácké radovánky

Řeka Vltava protékající Českým Krumlovem je královnou vodáků. Je dost mírná a přátelská i pro začátečníky. Zkuste si sjet slavné krumlovské jezy na gumovém raftu. Zabere vám to jedno odpoledne a uvidíte město z jiné perspektivy. Anebo si výlet prodlužte a sjeďte až do Zlaté Koruny, kde se nachází známý klášter.Kratší i delší vodácké výlety včetně zapůjčení vybavení Vám zařídí naše recepční.

Pěší výlety do okolí

Přímo z města lze vyrazit na několik příjemných pěších výletů do okolí.Vydejte se, stejně jako mnoho místních, pěšky na horu Kleť (v sezoně se můžete nahoru svést i retro lanovkou). Budete odměněni krásným výhledem z rozhledny a chlazeným pivem z místní hospody. Kratší je pak výšlap podél tradiční kalvárie (křížové cesty) na Křížovou horu.S tipy na výlet Vám poradí naše recepční.

Sportovní aktivity uvnitř

Ani při nepříznivém počasí se sportovně založení návštěvníci nudit nemusí!V Českém Krumlově je plavecký bazén, polokrytý zimní stadion (brusle k zapůjčení na místě) i skvěle vybavené tenisové centrum s krytými i venkovními kurty.Anebo si zajděte na bowling!Všechny lokality jsou v pohodlné pěší vzdálenosti od centra města.

Tipy pro běžce

Pokud patříte stejně jako my k nadšeným běžcům – amatérům, máme pro vás několik tipů!Běhy po rovině: podél řeky Vltavy přes unikátní dřevěný krytý most směrem na Nové Spolí a do Větřní (ca. 5 km) anebo opačně směrem na Kájov po cyklostezce.Běhy do kopce: přes Jelenku zadem na zámeckou zahradu, nebo na Křížový vrch.