V citlivě zrekonstruovaném hotelu nabízíme celkem 9 pokojů a jeden hotelový apartmán s vlastní terasou. Pokoje jsou dvoulůžkové (mají buď manželské nebo oddělené postele) a ve většině pokojů je možná přistýlka. Každý pokoj je unikátem, je jinak zařízen a tak vás pokaždé hotel něčím překvapí. Co u nás v pokojích najdete?
Pokoje v hotelu Peregrin
Víme, že kvalitní spánek je základ! Proto v našem hotelu najdete pohodlné postele s kvalitními matracemi. Vybrat si můžete buď pokoje s manželskou postelí (velikost King Size), anebo s oddělenými postelemi. Používáme špičkové damaškové povlečení od tradičního českého výrobce VEBA Broumov.
Moderní koupelny
Všechny pokoje disponují vlastní moderně vybavenou koupelnou s vanou či sprchovým koutem a toaletou. V koupelnách najdete kosmetické potřeby, fén a dostatek měkkých ručníků!
Klidná hotelová zahrada
Zadním vchodem se dostanete do klidné vnitroblokové zahrádky s krásným výhledem na město. Můžete zde posnídat, vychutnat si sklenku výborného vína, anebo jen tak relaxovat pro vašich toulkách městem.
Milý a osobní přístup

V našem rodinném hotelu děláme vše pro to, abyste se u nás cítili dobře. Naši milí hosté se mohou těšit na usměvavé a ochotné recepční, které Vám poradí, jak se k nám dostat, kde se dobře najíst a nebo co ve městě podniknout. Neváhejte nás kontaktovat také předem, pokud cokoliv potřebujete – e-mailem nebo telefonicky.